مشاوره روانشناسی

روانشناسی

مغز یخ می‌زند ?
ما همه این کار را انجام داده‌ایم . گرما و کم‌آبی ملایم می‌تواند طاقت‌فرسا باشد و باعث شود که ما یک درمان بسیار سرد را انجام دهیم که باعث سردرد سریع و شدید می‌شود . بعد از بسیاری از تجربیات شخصی در خانه , ایمن است که بگوییم ما بخش معلول و معلول را یاد گرفته‌ایم که باعث توقف مغز می‌شود . اما عمیق‌تر از دمای سرد مغز شما است .
استفانی آلام , متخصص سردرد , عصب‌شناس و استادیار بالینی در کالج پزشکی تگزاس و پزشکی تگزاس گفت : " زمانی که غذای سرد یک بسته عصبی را در پشت کام لمس می‌کند چه اتفاقی می‌افتد . " گانگلیون گردنی سینه‌ای یک گروه از اعصاب است که به غذای سرد حساس هستند و هنگامی که تحریک می‌شوند , اطلاعاتی را حمل می‌کنند که بخشی از مغز را تحریک می‌کند تا سردرد داشته باشد. "
سردرد و سردرد
اعصاب یک بسته بسیار مهم اعصاب است , و هر چند منبع انجماد مغز است , این گروه از اعصاب هم عامل دیگری از سردرد است .
او گفت : " این همان گانگلیون است که مسئول سردرد میگرن و سردرد است . " تحقیقات زیادی بر روی این دسته از اعصاب صورت‌گرفته است , اما بیشتر به دنبال جلوگیری از سردردهای جدی‌تر و طولانی‌تر هستند . در حال حاضر ما دو نوع دستگاه متفاوت داریم . یک دستگاه اعصاب را با عامل بی‌حس کننده مسدود می‌کند و دیگری که آن را به صورت الکترونیکی با هدف حذف یا جلوگیری از میگرن و یا سردرد میگرن تحریک می‌کند .
بدیهی است که این رویکرد برای درمان یک ضربه مغزی بسیار افراطی است , اما این پیوندها بین انواع مختلف سردرد می‌تواند به افرادی که دچار میگرن می‌شوند کمک کند . او گفت : " بسیاری از مردم سعی خواهند کرد تا خود را برای شکستن سردرد میگرن استفاده کنند . " " ممکن است برای همه و یا هر بار کار نکند , اما به خود اجازه دهید تا سرما خوردگی را کاهش دهد . "
جلوگیری و درمان توقف مغز
راه‌های مختلفی برای جلوگیری از یخ زدن مغز وجود دارد , اما روش‌های کمتری برای درمان آن وجود دارد . " برای جلوگیری از یخ زدن , غذای سرد را به آرامی بخورید تا دهان شما بتواند غذا را گرم کند . " " آن را جلوی دهان خود نگه دارید : تحریک بعدی چیزی است که باعث توقف مغز می‌شود . "
با این حال , اگر شما خود را قربانی دردسر بستنی کنید , یک ترفند وجود دارد که می‌توانید انجام دهید و راه خود را از یکی از آن‌ها گرم کنید . اگر احساسات خود را شروع کنید , زبان خود را به سقف دهان خود فشار دهید . گرما از زبان شما سینوس‌ها را در پشت بینی گرم می‌کند و سپس گانگلیون را گرم می‌کند که باعث توقف مغز می‌شود .
او گفت : " یخ زدن مغز خطرناک و محدودکننده نیست . " این به سرعت رو به پایین رفتن و صبور بودن و آگاهی از احتمال توقف یک مغز در صورت خوردن یا نوشیدن زیاد است . "
مواجهه با نور باعث واکنش‌های عاطفی و فیزیکی در مبتلایان به میگرن می‌شود .
منبع :
مرکز درمانی بث اسرائیل
خلاصه :
تحقیقات جدید تایید می‌کند که نور باعث سردرد میگرن می‌شود و احساسات منفی و احساسات ناخوشایند جسمانی را تحریک می‌کند . مطالعات آزمایشگاهی , ارتباطات ناشناخته پیشین بین سلول‌های عصبی در چشم و نورون‌ها را در مغز تشخیص می‌دهند که پاسخ‌های فیزیولوژیک , خودکار , درون‌ریز و عاطفی را تنظیم می‌کنند . این یافته‌ها مسیر امیدبخشی را برای محققان در درمان میگرن پیشنهاد می‌کنند .

مبع سایت علم روز

+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 14:57  توسط فهیمه  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]