مشاوره روانشناسی

روانشناسی

واضح است که کاره‌ای بیشتری باید انجام شود . مطالعه ما اولین مورد از نوع خود در دنیا بر سر درد هواپیما است و به همین دلیل است که ما به مطالعات بیشتر و بیشتری نیاز داریم تا آزمایش را تکرار کنیم و ببینیم آیا نتیجه‌گیری‌های ما دقیق هستند یا خیر .
درمان در راه
دان دین , دانش‌آموز استاد , می‌گوید : " ما اولین یافته را در مورد علت سردرد هواپیما ارائه می‌کنیم , و بنابراین ما اولین قدم به سوی توانایی در توسعه یک درمان را داریم . "
با وجود اینکه داده‌های بیشتری مورد نیاز است , نیاز سنجی سباستین ین بوی به مرحله نهایی پروژه تحقیقاتی سه‌مرحله‌ای خود پیش می‌رود . بعد از آن که ابتدا میزان سردرد را مشخص کردیم و سپس علت مشکل را بررسی کردیم , او سرنخ‌های بیشتری برای کار با آن پیدا کرد . او در حال حاضر در حال شروع پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد خود در جایی است که درمان‌های بالقوه برای سردرد را بررسی خواهد کرد .
" پیش از این با استفاده از داروهای میگرن برای سردرد هواپیما , موفقیت وجود داشته‌است , چرا که این ها مانع از گسترش عروق خونی در مغز می‌شوند . در این پایان‌نامه سعی بر آن است تا با استفاده از نمونه‌های بزاقی مسافران در حین سفر , اثرات بیولوژیکی این باکتری را اندازه‌گیری کنم .
این پروژه در بهار امسال آغاز می‌شود که در آن مسافران فرودگاه از ابتدا به عنوان گروه آزمایش خدمت می‌کنند .
درمان نوآورانه به کودکان مبتلا به سردردهای میگرنی مکرر کمک می‌کند.
روش درمان مداخله‌ای در عرض چند دقیقه ایمن و موثر است .
منبع :
انجمن رادیولوژی درمان
خلاصه :
طبق تحقیقات جدید , یک درمان غیرتهاجمی برای سردردهای میگرنی مورد استفاده برای بزرگسالان , درمان ایمن و موثر برای کودکان و نوجوانان است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا کودک احساس آرامش کند .
درمان با حداقل تهاجم برای سردردهای میگرنی مورد استفاده برای بزرگسالان , درمان ایمن و موثر برای کودکان و نوجوانان است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا کودک احساس آرامش کند .
میگرن یک بیماری رایج پزشکی در میان جوانان و بزرگسالان است که بر درصد افراد در سنین پیری و بالاتر تاثیر می‌گذارد . آن‌ها می‌توانند به ویژه در نوجوانان ناتوان‌کننده باشند و اغلب فعالیت‌های روزمره مانند مدرسه , موسیقی و ورزش را مختل کنند . غده عصبی پس از درمان , سوزن‌های تماس با بیمار را شامل نمی‌شود . در عوض , یک کاتتر انعطاف‌پذیر کوچک به داخل بینی و بی‌حسی موضعی تزریق می‌شود , یک بسته عصبی تصور می‌شود با میگرن مرتبط باشد که در پشت بینی قرار دارد . به طور خلاصه , ناتوانی بیمار می‌تواند باعث اختلال و برگرداندن گردش سردرد , شکستن چرخه میگرن شدید و کاهش نیاز به دارو شود. محققان گفتند که بلوک این بلوک با حداقل تهاجم , تقریبا ً برای ماه‌ها تاثیر فوری دارد . این بلوک‌ها یک خط مقدم نیستند . یک کودک تنها در صورتی واجد شرایط درمان است که دچار میگرن شدید شود که به درمان‌های خط اول پاسخ نداده است .
رابین کی , رئیس بخش رادیولوژی در بخش تصویربرداری پزشکی بیمارستان کودکان فونیکس و یکی از نویسندگان این مطالعه گفت : " این درمان که در یک محیط سرپایی توسط یک متخصص رادیولوژی انجام می‌شود , می‌تواند به راحتی میگرن یک کودک را نجات دهد . " " با کاهش نیاز به داروهایی که عوارض جانبی جدی دارند و یا درمان‌های وریدی که ممکن است به اقامت‌های یک بیمارستان نیاز داشته باشند, بچه‌ها مجبور نیستند مدرسه بیشتری را از دست بدهند و بتوانند زودتر به کودکی برگردند . "

منبع سایت علم روز

+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 15:06  توسط فهیمه  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]