مشاوره روانشناسی

روانشناسی

کی و تیم او در سن ۱۲ سالگی در بیمارستان کودکان فونیکس تحت درمان قرار گرفتند . میزان درد بیماران قبل از مداخله در مقیاس آزمایشگاهی ثبت شد . 10 دقیقه پس از درمان از بیماران خواسته شد تا میزان درد خود را با استفاده از همان مقیاس مقایسه کنند . نتایج به‌دست‌آمده حاکی از کاهش معنی‌دار نمرات سردرد با میانگین نمره درد فقط در دو گروه بود .
کی . او گفت : " بدون مشکل بتوان به راحتی انجام داد و باعث تسکین سریع درد می‌شود که برای والدینی که می‌خواهند فرزندانشان را شاد , سالم و آزاد ببینند , بسیار مهم است . اگر لازم باشد , می‌توانیم درمان را در صورت یا وقتی که میگرن باز می‌گردد , تکرار کنیم . "
تحریک بی‌سیم ممکن است درد میگرن و همچنین مواد مخدر را کاهش دهد
خلاصه :
مطالعه مقدماتی نشان می‌دهد که یک وصله جدید و بی‌سیم که شما بر روی بازو انجام می‌دهید ممکن است به کاهش درد میگرن و همچنین مواد مخدر کمک کند .
مطالعه مقدماتی نشان می‌دهد که یک چسب بی‌سیم جدید که شما روی بازو می‌پوشید ممکن است به کاهش درد میگرن و نیز مواد مخدر کمک کند . این مطالعه در ماه مارس ۲۰۱۰ منتشر شده‌است .
این نتایج باید با مطالعات بیشتر تایید شوند , اما هیجان‌انگیز است . " افراد مبتلا به میگرن به دنبال درمان‌های غیر دارویی هستند و این ابزار جدید برای استفاده آسان است , هیچ عارضه جانبی ندارد و به راحتی در محیط کار یا اجتماعی استفاده می‌شود . "
دستگاه از تحریک الکتریکی برای جلوگیری از رسیدن به مغز استفاده می‌کند . چسب از الکترودهای لاستیکی و یک تراشه بر روی یک بازوبند استفاده می‌کند . این دستگاه را می‌توان با یک برنامه تلفن هوشمند کنترل کرد . در گذشته زمانی که تحریک برای افراد مبتلا به میگرن تست شده‌است , دستگاه‌ها به سیم‌های نیاز دارند و به سر متصل شده‌اند .
مطالعه حاضر با هدف تعیین شیوع میگرن در افراد مبتلا به میگرن با میگرن تصادفی انجام شد . از شرکت کنندگان خواسته شد تا بعد از شروع یک میگرن , دستگاه را به بازوی بالایی خود اعمال کنند و به مدت ۱۰ دقیقه از آن استفاده کنند . قرار نبود دو ساعت دارو مصرف کنند .
این دستگاه‌ها به طور تصادفی برنامه‌ریزی‌شده تا به صورت تصادفی یا به صورت تصادفی یا به صورت تصادفی , تحریک شوند . تحریک طراحی شده‌بود که دردناک نباشد .
در طول مطالعه , کل میگرن با دستگاه درمان شد . در طی تحریک فعال در سه سطح , 90 / 85 % افراد پس از درمان در مدت دو ساعت پس از درمان کاهش در میزان درد خود را نشان دادند , در حالی که در طی تحریکات کیندلینگ , دو ساعت پس از درمان کاهش یافت .
برای کسانی که با درد متوسط تا شدید شروع به کار کردند , درد آن‌ها به خفیف یا بدون درد در 90 / 55 درصد از افراد در بالاترین سطح تحریک کاهش یافت , در حالی که این میزان در طی تحریک ساختگی مقایسه شد . در همین گروه پس از دریافت بالاترین میزان تحریک , میزان درد بعد از دریافت بیش‌ترین میزان تحریک مشاهده شد .
او گفت : " این نتایج مشابه آن‌هایی هستند که برای داروهای ضد درد میگرن دیده می‌شوند . "
محققان همچنین دریافته اند که شروع تحریکات در دقیقه اول شروع میگرن موثرتر است , در حالی که درصد کاهش درد هنگام شروع زود هنگام, در مقایسه با 32 / 63 درصد که پس از چند دقیقه شروع شد , کاهش می‌یابد .
می ‌توان گفت که یکی از محدودیت‌های این مطالعه این بود که در زمان تحریک ساختگی , شرکت کنندگان اغلب قبل از پایان دوره درمان, درمان را متوقف می‌کردند . او گفت : " این ممکن است نشان دهد که آن‌ها می‌دانستند که تحریک فعال نیست و بنابراین آن‌ها دیگر به مطالعه کور نیستند , که یک چالش در هر مطالعه تحریکی مصنوعی است . "

منبع سایت علم روز

+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 15:07  توسط فهیمه  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]