مشاوره روانشناسی

روانشناسی

نیتریت ‌ها به منظور حفظ رنگ و طعم , در گوشت‌های آماده مانند گوشت خوک , سوسیس , گوشت خوک و گوشت استفاده می‌شوند . مارتین می‌گوید که مطالعه دفتر خاطرات نشان می‌دهد که پنج درصد افراد مبتلا به میگرن احتمالا ً در روزهایی که از نیتریت استفاده می‌کنند , دچار حمله می‌شوند . او توضیح می‌دهد که استفاده از نیتریت ‌ها در غذاها با مقررات قوی‌تر دولتی کاهش‌یافته است , هرچند بررسی برچسب‌ها یک ایده خوب باقی مانده‌است .
الکل یکی از رایج‌ترین عوامل محرک غذایی برای میگرن است و مطالعات حاکی از آن است که ودکا و شراب قرمز , به ویژه آن‌هایی که بیش‌ترین مقدار هیستامین را دارند , مشکل‌آفرین است .
او اضافه می‌کند که در رژیم بدون گلوتن , علاقه زیادی وجود دارد , اما اگر افراد مبتلا به بیماری سلیاک باشند , آن‌ها می‌توانند با تست مثبت خون یا بیوپسی روده ایجاد شوند .
به گفته martin , سه رژیم غذایی جامع وجود دارند که ترکیب بسیار آن‌ها ممکن است مانع از سردرد مانند جیره‌های کم‌چرب و کم کربوهیدرات و همچنین افزایش میزان اسیده‌ای چرب امگا ۳ و کاهش میزان اسیده‌ای چرب امگا ۳ شود.
مک گری , که مدیر مرکز سردرد و درد صورت در موسسه اعصاب مرکزی گاردنر است می‌گوید که رژیم‌های غذایی کم‌چربی , مقدار چربی در رژیم غذایی را به کم‌تر از ۹۰ درصد نیاز روزانه انرژی خود محدود می‌کنند .
" زیبایی این جیره‌ها این است که آن‌ها نه تنها سردردها را کاهش می‌دهند , بلکه ممکن است باعث کاهش وزن و جلوگیری از بیماری قلبی شوند . "
رژیم غذایی کم کربوهیدرات مانند رژیم‌های غذایی بدون چربی می‌تواند منجر به کاهش فراوانی سردرد شود , اما نباید بدون نظارت پزشک دقیق در نظر گرفته شود. او توضیح می‌دهد که رژیم غذایی کربوهیدرات بیشتری را نسبت به رژیم غذایی مورد مطالعه محدود می‌کند .
یکی از محتمل‌ترین رژیم‌های غذایی برای آن‌هایی که دچار حملات مکرر میگرن می‌شوند , این است که چربی امگا ۳ شما را افزایش می‌دهد و به این معنی است که روغن‌های گیاهی غیراشباع ( ذرت , آفتابگردان , گلرنگ , کلزا و سویا ) به نفع روغن کتان استفاده می‌شوند . غذاهایی که مصرف می‌شوند شامل کتان , ماهی آزاد , ماهی قزل‌آلا , ماهی قزل‌آلا و کپه‌ای هستند .
افرادی که سردرد و میگرن دارند انتخاب‌های غذایی بیشتری نسبت به قبل دارند . مارتین می‌گوید در نهایت رژیم غذایی سالم , غذاهای فراوری شده را حذف می‌کند , کافئین را به حداقل می‌رساند و شامل مقدار زیادی میوه , سبزیجات , ماهی و گوشت لاغر می‌شود . " او اضافه می‌کند : " هر چه باشد , شما چیزی هستید که می‌خورید . "
بازدید از بخش‌های اورژانس کودکان برای سردرد در کودکان در حال افزایش است
منبع :
آکادمی پزشکی اطفال آمریکا
خلاصه :
شواهد فزاینده‌ای مبنی بر افزایش مداوم شمار کودکان مبتلا به سردرد وجود دارد .
شواهد روزافزونی وجود دارد مبنی بر اینکه بخش‌های اورژانس کودکان شاهد افزایش مداوم تعداد کودکان مبتلا به سردرد هستند , همان طور که توسط تحقیقات جدید در آکادمی پزشکی اطفال آمریکا ( آکادمی پزشکی اطفال آمریکا ) ارائه شده‌است .
محققان از بیمارستان کودکان در پیتسبورگ که از داده‌های پزشکی الکترونیکی برای تحلیل مراجعه به بخش اورژانس بیمارستان خود برای درد سر درد در کودکان مبتلا به سردرد در سنین ۱۸ تا ۱۵ سال , از بدو تولد تا آبستنی استفاده می‌کردند . سپس با استفاده از روش نمونه‌گیری تصادفی انتخاب شدند . ~~~ داده‌ها با استفاده از نرم‌افزار spss تجزیه و تحلیل شد .

منبع سایت علم روز

+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 15:19  توسط فهیمه  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]