مشاوره روانشناسی

روانشناسی

آخرین مطالعه منتشر شده در این مقاله نشان می‌دهد که مولکول‌های تک تاو مضر اشکال مختلفی دارند که هر کدام با یک نوع متمایز از تجمعات بزرگ‌تر مرتبط هستند که در سراسر مغز شکل می‌گیرند . آزمایشگاه الماس در حال حاضر در مطالعه‌ای روی داده‌است که ساختار تجمعات پروتئین تاو بزرگ‌تر مشخص می‌کند که کدام نوع جنون رخ خواهد داد - - کدام نواحی از مغز تحت‌تاثیر قرار خواهند گرفت و چگونه این بیماری گسترش خواهد یافت. اما مشخص نبود که این ساختارهای بزرگ‌تر چه بوده‌است . تحقیق جدید نشان می‌دهد که چگونه یک مولکول پروتئین تاو که در ابتدای فرآیند بیماری شکل می‌گیرد حاوی اطلاعاتی است که پیکربندی تجمعات بزرگ‌تر و سمی را تعیین می‌کند . این یافته نشان می‌دهد که توصیف ترکیب مولکول‌های تاو منفرد می‌تواند پیش‌بینی کند که چه بیماری اولیه رخ می‌دهد - - آلزایمر یا انواع دیگر جنون .
دانشمندان این اکتشافات را با استخراج پروتئین تاو از سلول‌های کشت داده‌شده و مغز انسان , جداسازی آن‌ها به عنوان مولکول‌های منفرد و تعیین نوع تجمعات پاتولوژیک , در سلول‌ها و موش‌ها انجام دادند . آن‌ها مشخص کردند که برخلاف ایده‌های پیشین , یک مولکول تاو منفرد به جای آن که بدون ساختار مشخصی باشد , دارای ساختارهای چندگانه و پایدار است که هر کدام یک نوع تشکیل پاتولوژی بعدی را تعیین می‌کنند .
تیم الماسی در تلاش است تا این یافته‌ها را به تست‌های کلینیکی تبدیل کند که خون و یا مایع نخاع بیمار را بررسی می‌کنند تا اولین نشانه‌های زیستی تاو غیر طبیعی را تشخیص دهند , قبل از اینکه علائم افت حافظه و کاهش شناختی آشکار شوند . آزمایشگاه او همچنین در حال کار برای توسعه تیمارها جهت تثبیت پروتئین تاو با تغییر شکل می‌باشد که مانع از تجمع آن‌ها و یا افزایش پاک‌سازی آن‌ها از مغز می‌شود.
او گفت که یک آزمایش تشخیص زمانی مهم خواهد بود که درمان‌های موثر برای درمان اشکال مختلف جنون ایجاد شوند .
الماس الماس , یک متخصص زوال عقل , با تعیین اینکه پروتئین تاو مانند یک پروتئین عمل می‌کند , گفت : " احتمالا ً خیلی دیر شده‌است . " " ما باید مراحل اولیه را تشخیص داده و نوع خاصی از آن را تشخیص دهیم , زیرا این بهترین شانس برای مداخله با یک درمان شخصی است . این بسیار مشابه نحوه استفاده از ژنوتیپ تومور برای تشخیص و درمان سرطان است . "
" الماس الماس " یک تیم سه‌نفره را در جنوب غربی شهر ut انتخاب می‌کند که توسط ابتکار و ابتکار تور چین برای پیوستن به شبکه عصبی جدید خود انتخاب شده‌است . گروه " ut " در میان نه تیم در سراسر کشور است که هر کدام بیش از ۴۰۰ میلیون دلار برای تحقیقات خود دریافت می‌کنند .
دو ترکیب در قهوه ممکن است برای مبارزه با پارکینسون تشکیل شود .
کافئین به همراه یک ترکیب دیگر در پوشش مومی دانه‌های قهوه ممکن است از تخریب مغز محافظت کند.
منبع :
دانشگاه
خلاصه :
دانشمندان یک ترکیب در قهوه پیدا کرده‌اند که ممکن است با کافئین برای مبارزه با بیماری پارکینسون و اختلالات اسکلتی - - دو بیماری پیشرونده و در حال درمان مرتبط با تخریب مغز تشکیل شود .
دانشمندان دانشگاهی یک ترکیب در قهوه پیدا کرده‌اند که ممکن است با کافئین برای مبارزه با بیماری پارکینسون و زوال عقل بدن - دو بیماری پیشرونده و در حال درمان مرتبط با انحطاط مغز تشکیل شود .
کشف , که به تازگی در جلسات آکادمی علوم ملی منتشر شده‌است , نشان می‌دهد که این دو ترکیب ممکن است به یک گزینه درمانی برای کاهش تدریجی مغز تبدیل شوند .

منبع سایت علم روز

+ نوشته شده در  جمعه 21 دی 1397ساعت 13:50  توسط فهیمه  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]