مشاوره روانشناسی

روانشناسی

نسل جدید درمان براساس درک زیست‌شناسی پیری نویدبخش بیماری آلزایمر
خلاصه :
یک استراتژی علمی که اهداف درمانی را براساس زیست‌شناسی پیری بررسی می‌کند , زمین را به عنوان یک روش موثر برای پیش‌گیری و درمان بیماری آلزایمر به دست می‌آورد .
مروری جامع بر چشم‌انداز کارآزمایی بالینی , از جمله عوامل موجود برای پیش‌گیری و درمان بیماری آلزایمر ( و غیره ) , به نیاز به توسعه و تست داروها براساس درک اثرات چندگانه پیری بر مغز اشاره می‌کند .
" آلزایمر یک بیماری پیچیده با عوامل مختلفی است که به آغاز و پیشرفت آن کمک می‌کنند " . " دهه‌ها تحقیق فرآیندهای مشترکی را نشان داده‌است که به درک چرایی آسیب‌پذیری مغز پیر نسبت به بیماری آلزایمر مربوط می‌شود . درمان‌های جدید برای بیماری آلزایمر از درک تاثیرات پیری بر مغز حاصل می‌شود . "
تنها داروی مورد تایید برای بیماری آلزایمر , برخی علایم را تسکین می‌دهد اما پیشرفت بیماری را متوقف نمی‌کند . درمان‌های جدید که از این بیماری جلوگیری می‌کنند , آهسته هستند و یا توقف این بیماری در ایالات‌متحده و سراسر جهان ضروری است . و , زیست‌شناسی پیری هدف‌های جدیدی را برای توسعه داروهای جدید برای بیماری آلزایمر فراهم می‌کند .
ساگین بایوا گفت : " موفقیت ما در مبارزه با بیماری آلزایمر احتمالا ً ناشی از درمان ترکیبی است - یافتن داروهایی که اثرات مثبتی بر عملکرد بد رفتاری دارند که در سنین پایین اتفاق می‌افتند . " درمان‌های ترکیبی استاندارد مراقبت از سایر بیماری‌های مهم پیری مانند بیماری‌های قلبی , سرطان و فشار خون است و احتمالا ً برای درمان بیماری آلزایمر و دیگر بیماری‌های مزمن ضروری است . "
افزایش سن مهم‌ترین عامل خطر برای بیماری آلزایمر است که یک بیماری نورودژنراتیو پیشرونده است که بیش از ۸۰ میلیون نفر را در ایالات‌متحده آمریکا و در سراسر جهان تحت‌تاثیر قرار می‌دهد . با افزایش جمعیت مسن , مراکز کنترل و پیش‌گیری از بیماری , بار بیماری آلزایمر تقریبا ً برابر 3 / 3 میلیون نفر است .
با پیری , بسیاری از فرآیندهای بیولوژیکی منحرف می‌شوند که در بیماری آلزایمر نقش دارند . به عنوان مثال , در سن افراد , احتمال ابتلا به التهاب مزمن و التهاب سیستمیک مزمن وجود دارد که با عملکرد شناختی ضعیف‌تر مرتبط است . سایر اختلال در سن عبارتند از : اختلال در اختلال در پروتیین‌های انتقال‌دهنده سمی , اختلال متابولیکی و میتوکندریایی ( مرتبط با دیابت ) , مشکلات عروقی , تغییرات اپی ژنتیکی ( تغییرات در تنظیم ژن بدون تغییر در توالی dna ) و از دست دادن سیناپس‌ها ( نقاط ارتباط بین نورون‌ها ) .
آزمایش‌ها فاز بعدی ( فاز 2 ) تحت سلطه مواد دارویی قرار می‌گیرند که با هدف قرار دادن بتا - آمیلوئید و تاو , نشانه‌های آسیب‌شناسی کلاسیک بیماری آلزایمر ( در مرحله ۲ - 16 ) قرار می‌گیرند , اما استراتژی‌های دیگر در حال بدست آوردن زمین هستند و در آزمایش‌های مرحله دوم یا غیر فعال هستند .
اگرچه تلاش‌های درمانی برای حذف یا کاهش تولید بتا آمیلوئید تا حد زیادی در تغییر مسیر بیماری آلزایمر ناموفق بوده‌است , اما محققان اطلاعات مهمی را از این آزمایش‌ها بالینی آموختند , حتی اگر آن‌ها بلافاصله به درمان بیماران مبتلا به آلزایمر دست پیدا نکنند . آزمایش‌های بالینی اخیر نشان می‌دهد که مشکلات مربوط به پاک‌سازی آمیلوئید بتا ممکن است نتیجه‌بخش باشد .
در حال حاضر مشخص نیست که آیا این آسیب‌های کلاسیک , اهداف دارویی معتبری هستند و اگر این اهداف به تنهایی برای درمان بیماری آلزایمر کافی باشند . " " هدف قرار دادن فرآیندهای زیستی رایج پیری می‌تواند یک روش موثر برای توسعه روش‌های درمانی برای پیش‌گیری یا به تاخیر انداختن بیماری‌های مرتبط با سن مانند آلزایمر باشد . "

منبع سایت علم روز

+ نوشته شده در  جمعه 21 دی 1397ساعت 13:53  توسط فهیمه  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]