مشاوره روانشناسی

روانشناسی

هموند می‌گوید : " این میکروگلیا نسبت به میکروگلیا های معمولی التهابی هستند . " " این یک زیرمجموعه پاتولوژیک است که معمولا ً شاهد آن نبودیم , بلکه به این دلیل که ما بسیاری از میکروگلیا را تعیین کردیم توانستیم این جمعیت کوچک را تشخیص دهیم . "
به طور کلی , میکروگلیا در مراحل اولیه رشد مغز , در مغز پیر و در بیماری دیده می‌شود . محققان فکر می‌کنند که این گروه‌های متمایز ممکن است روشن کنند که سلول‌ها چه کار می‌کنند و چه نشانه‌های محلی به آن‌ها پاسخ می‌دهند .
کارگردانی درمان ?
تمام این اطلاعات باید به دانشمندان در تشخیص " خوب " از " بد " هنگامی که به میکروگلیا می‌رسد کمک کند , به ویژه به نام میکروگلیا های فعال که پس از آسیب مغزی و در بیماری‌هایی مانند اوتیسم و آلزایمر دیده می‌شوند . این امر می‌تواند به توسعه داروها کمک کند تا سلول‌های میکروگلیا مفید را ارتقا دهد و بخش‌های مضر را مسدود کند .
" beth " می‌گوید : " کار تیم پیامدهای گسترده‌ای برای توسعه میکروگلیا های جدید و ابزارهایی دارد که می‌توانند برای ردیابی , شناسایی و دستکاری جمعیت‌های خاص , در هر دو بیماری و بیماری استفاده شوند . "
است . این مطالعه توسط بنیاد سیمونز با نام " گرانت " انجام شده‌است . مرکز تحقیقات روان‌پزشکی دانشگاه هاروارد و mit , مرکز تحقیقات روانشناسی دانشگاه هاروارد و mit , موسسه تحقیقات روانشناسی هلن - ویتنی و بنیاد تعاون . مقاله را برای لیست کامل نویسندگان و وابستگی‌ها ببینید .
یک بیماری : محققان بیماران آلزایمری را در شش زیر گروه طبقه‌بندی می‌کنند .
منبع :
دانشگاه علوم پزشکی واشینگتن
خلاصه :
محققان مطالعه بیماری آلزایمر یک رویکرد برای طبقه‌بندی بیماران مبتلا به آلزایمر ایجاد کرده‌اند که ممکن است در را برای درمان‌های شخصی باز کند .
محققان مطالعه بیماری آلزایمر یک رویکرد برای طبقه‌بندی بیماران مبتلا به آلزایمر ایجاد کرده‌اند که ممکن است در را برای درمان‌های شخصی باز کند .
" آلزایمر , مانند سرطان سینه , یک بیماری نیست " . " من فکر می‌کنم که یک داروی خوب ممکن است در یک محاکمه بالینی شکست بخورد چون همه افراد نوع آلزایمر مشابهی ندارند .
این مطالعه که در موضوع اخیر روانشناسی مولکولی منتشر شده‌است , شامل محققانی از چندین موسسه شامل دانشکده پزشکی دانشگاه بوستون , سیستم مراقبت بهداشتی و دانشکده پزشکی دانشگاه ایندیانا می‌شود .
محققان افراد مبتلا به آلزایمر دیررس را به شش گروه براساس عملکرد شناختی آن‌ها در زمان تشخیص دادند و سپس از داده‌های ژنتیکی برای یافتن تفاوت‌های زیستی در این گروه‌ها استفاده کردند .
پاول درنا , استاد پزشکی عمومی در دانشکده پزشکی واشنگتن , می‌گوید : " مفاهیم جالب هستند " . ما تفاوت‌های زیستی قابل‌توجهی را در بین زیرگروه‌های شناختی بیماران آلزایمری مشاهده کرده‌ایم . "
شناسایی گروه‌های شناختی مرتبط با تفاوت‌های ژنتیکی گامی مهم در جهت توسعه یک رویکرد پزشکی دقیق برای بیماری آلزایمر است .
شرکت کنندگان در چهار حیطه حافظه , کارکرد اجرایی , زبان و عملکرد فضای بصری نمره شناختی دریافت کردند .

منبع سایت علم روز

+ نوشته شده در  جمعه 21 دی 1397ساعت 14:00  توسط فهیمه  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]