مشاوره روانشناسی

روانشناسی

یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌ها , شکستن و بازیافت پروتئین‌ها است که دیگر مورد نیاز یا به خطر انداختن سلول نیستند . این کار توسط یک شبکه سلولی انجام می‌شود .
دانشمندان این تحقیق نشان دادند که این سیستم چگونه انرژی را به حرکت مکانیکی تبدیل می‌کند و پروتئین‌ها را برای تخریب جذب می‌کند . یافته‌های منتشر شده در علم می‌تواند به ما در درک این مساله کمک کند که چگونه بیماری‌های پوستی مانند پارکینسون و آلزایمر را حفظ کنیم .
نویسنده ارشد جبرئیل یک استاد هم‌کار در محوطه دانشگاه کالیفرنیا در کالیفرنیا می‌گوید : " این سیستم شبیه ساز و ساز سلولی برای پروتئین‌هایی است که دیگر نیازی به تهدید به سلامتی سلول ندارند . " با توجه به سن ما , نژاد ما کم‌تر موثر است که می‌تواند منجر به بیماری‌های مختلفی شود . "
آزمایشگاه یک فضاپیما به مدت بیش از ۵ سال بر روی تجسم فعالیت‌های درونی این شبکه متمرکز شده‌است . بیشتر این کارها در هم‌کاری با آندریاس مارتین در دانشگاه کالیفرنیا , برکلی , انجام شد .
این سیستم به آسانی اسرارش را فاش نمی‌کند و هدف زیستی چالش برانگیزی بوده‌است . اگرچه این سیستم یکی از بزرگ‌ترین ماشین‌های موجود در سلول است , اما به طور باورنکردنی کوچک است . فضاپیما می‌گوید : " تصور کنید که به ماه نگاه کنید و سعی کنید یک تابلوی خیابانی را روی سطح آن بخوانید - - این چیزی است که ما با آن مواجه هستیم . " این سیستم برای پیچیده‌تر کردن مسائل پیچیده , دارای یک موتور و قطعات متحرک بسیار پیچیده است .
روش کار : این پژوهش از نوع پیمایشی است . این فن‌آوری , کمپلکس‌های زیستی را در میانه حرکت متوقف می‌کند و به دانشمندان اجازه می‌دهد تا ساختارهای مختلفی را همزمان مشاهده کنند .
این مانند گرفتن عکس فوری از یک بزرگراه شلوغ در ساعت شلوغی است . اندرس هرناندز , دکترای خود را در آزمایشگاه و اولین نویسنده این مقاله , می‌گوید : " موتورهایی که به خودروها نیرو می‌دهند , در حالات مختلف تیراندازی قرار خواهند گرفت , اما با نگاه کردن به میلیون ‌ها نفر می‌توانیم دقیقا ً بفهمیم چگونه کار می‌کنند . " " برای اینکه واقعا ً درک کنید که یک موتور چگونه کار می‌کند باید آن را در حین دویدن مشاهده کنید . دیگر روش‌های ساختاری نیاز به بسته شدن موتور و یا انداختن آچار به آن دارند. روش کار : این پژوهش از نوع پیمایشی است . "
به طور خاص , محققان یاد گرفتند که چگونه atp , منبع سوخت سلول , و حرکت نیروهای درون آن را فعال می‌کند . این دستگاه نیز مانند کشیدن یک گلوله از میان چشم یک سوزن , پروتئین‌ها را به درستی تشکیل می‌دهد و آن‌ها را به صورت یک رشته باز شده به محفظه تخریب تغذیه می‌کند .
در حال حاضر دانشمندان درک بهتری از نحوه کارکرد این شبکه دارند , اما پیامدهای قابل‌توجهی برای مطالعه بیماری‌های زمینه‌ای دارند .
فضاپیما می‌گوید : " این موضوع مفاهیمی برای درک آنچه که در زمان مواجهه با پروتئین‌ها اتفاق می‌افتد , مانند پروتئین‌های آمیلوئیدی مرتبط با بیماری آلزایمر , دارد . "
هرناندز اضافه می‌کند : " این برای درمان سرطان نیز مهم است . " ? ? ~~~ ? ? ~~~ ? ? ~~~ ? ? او اضافه می‌کند : " این داروها تیغه‌ها را به جای موتور مورد هدف قرار می‌دهند . " " اکنون که ما موتور را درک می‌کنیم می‌توانیم برای توسعه یک واکنش قانونمند بیشتر کار کنیم و موتورهای مشابهی که در دیگر ماشین‌های سلولی یافت می‌شوند را هدف قرار دهیم . "
به خاطر این تحقیق ما مکانیک بهتری شده‌ایم . " به جلو پیش برویم , برای فهمیدن این که چه اتفاقی برای خانواده ما می‌افتد , عکس بسیار بهتری خواهیم داشت , و نحوه اداره آن‌ها به طور موثر و موثر مانند ماشین‌های روغن خورده را بررسی می‌کنیم . "

منبع سایت علم روز

+ نوشته شده در  جمعه 21 دی 1397ساعت 14:01  توسط فهیمه  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]