مشاوره روانشناسی

روانشناسی

" ما بسیار هیجان‌زده هستیم تا ببینیم فن‌آوری ما اولین گام‌های خود را به سمت کاربردهای عملی در علم اعصاب معطوف کرده‌است " . " برای اولین بار , ما نشان دادیم که امکان بررسی نواحی عمیق مغزی یک مدل حیوانی زنده در یک روش غیرتهاجمی و دستیابی به تصاویر با وضوح بالا در همان زمان وجود دارد . " سلام . سرگئی و ایو در گروه تحقیقاتی برای آندوسکوپی در زمینه آندوسکوپی و آندوسکوپی توسط دانشمند علوم پزشکی دانشگاه علامه طباطبایی انجام شد . با استفاده از این روش , تیم تحقیقاتی موفق به اخذ تصاویری از سلول‌های مغزی و فرآیندهای عصبی در قشر بینایی و هیپوکامپ موش‌های زنده با قدرت تفکیک ۱ هزار برابر کم‌تر از یک میلیمتر شد . مشاهدات مفصل در این نواحی برای تحقیقات در درک حسی , تشکیل حافظه و بیماری‌های عصبی مانند آلزایمر بسیار مهم هستند . روش‌های بررسی کنونی به شدت تهاجمی هستند , به طوری که امکان مشاهده شبکه‌های عصبی در این نواحی داخلی در کار بدون تخریب عظیم بافت اطراف آن وجود ندارد , در حالی که ساختارهای عصبی بسیار ریز هستند که با روش‌های تصویربرداری غیرتهاجمی از قبیل تصویربرداری تشدید مغناطیسی , تشخیص داده می‌شوند .
دکتر ناتالی روشفور , هم‌کار پروژه در دانشگاه ادینبرگ , می‌گوید : " این روش غیرتهاجمی , عصب شناسان را قادر خواهد ساخت تا وظایف نورون‌ها را در ساختارهای عمیق مغز حیوانات مورد بررسی قرار دهد .
در حال حاضر , تیم تحقیقاتی در حال حاضر می‌خواهد چالش‌های موجود در علم اعصاب را مورد توجه قرار دهد , که شامل تحویل تکنیک‌های میکروسکوپ پیشرفته از طریق رشته‌های تک رشته می‌شود . تحت عنوان " فوتونیک برای زندگی " پرچم لایبنیتز و لایبنیتز و در دامنه پروژه تحقیقاتی شورای تحقیقات اروپا , ما سخت تلاش خواهیم کرد تا پیشرفت‌های قابل‌توجهی را در این نتیجه آماده کنیم . توماس ماتی و .
قوانین کمی برای رسیدگی به مساله رو به رشد افراد مسن با زوال عقل
بالا
منبع :
انجمن جغرافیای آمریکا
خلاصه :
پژوهشگران گزارش داده‌اند که ۹۰ درصد از مردم با سلاح گرم و بیش از یک یا چند سلاح گرم در خانه زندگی می‌کنند . یک مطالعه بیماران مبتلا به جنون یا مسایل مربوط به سلامت روان نشان داد که در یک خانه با یک یا چند سلاح گرم زندگی می‌کنند . ( p < 0.05 ) .
براساس مقاله‌ای در مجله انجمن جغرافیای آمریکا , قوانین پرچم قرمز که اجازه حذف سلاح‌های گرم از افراد مبتلا به بیماری روانی را می‌دهد , باید به طور گسترده به بیماران مبتلا به جنون گسترش یابد .
نویسندگان اشاره کردند که فقدان سیاست عمومی ممکن است منجر به افزایش تیراندازی‌های تصادفی و تصادفی میان نسل انفجار جمعیت و بزرگ‌ترها شود که نرخ بالای مالکیت اسلحه و افزایش خطر زوال عقل مرتبط با سن دارند . در حالی که پزشکان می‌توانند به مقامات محلی هشدار دهند اگر بیمار دیگر نباید یک وسیله نقلیه موتوری را براند , چنین فرآیندی برای صاحبان اسلحه گرم با آسیب شناختی وجود ندارد .

منبع سایت علم روز

+ نوشته شده در  جمعه 21 دی 1397ساعت 14:21  توسط فهیمه  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]