مشاوره روانشناسی

روانشناسی

هیچ چیز در این مورد آسان نیست . هویت‌های مردم در بخش بزرگی از راه و درجه‌ای که می‌توانند احساس کنند , شکل می‌گیرند . این کار با شروع جنون به پایان نمی‌رسد . " با این حال , به عنوان پزشک و اعضای خانواده , ما باید کار دشواری را در جهت منافع عمومی انجام دهیم . "
یک مشکل گسترده
محققان گزارش می‌دهند که بزرگسالان مسن‌تر بیش‌ترین نرخ مالکیت اسلحه را دارند , با این حال بیش از ۹۰ درصد از افراد دارای مالکیت اسلحه گرم و بیش از یک یا چند قبضه سلاح گرم در خانه هستند . یک مطالعه بیماران مبتلا به جنون یا مسایل مربوط به سلامت روان نشان داد که در یک خانه با یک یا چند سلاح گرم زندگی می‌کنند . ( p < 0.05 ) .
یک بررسی دیگر نشان داد که درصد خانواده‌های افراد مبتلا به زوال عقل یک یا چند سلاح گرم دارند . براساس این مطالعه , وجود تفنگ با میزان جنون تغییر نمی‌کند و بیمارانی که به شدت دچار اختلال شده‌اند به احتمال زیاد در خانه‌های خود سلاح‌های گرم دارند .
دو مورد پتانسیل تراژدی را نشان می‌دهند . یک مرد ۳۴ ساله که با آلزایمر تنها زندگی می‌کند مراقبت دائمی از یک کمک بهداشتی دریافت کرده‌است , کسی که در طی یک دوره پریشانی شدید کشته و کشته شده‌است . در یک مورد دیگر , یک بیمار مرد مسن با سرطان گزینه‌های درمان را رد کرد و زندگی خود را با شلیک گلوله به سر پایان داد .
" قوانین پرچم قرمز " که در چندین ایالت در طول سال گذشته پدیدار شدند , یک راه‌حل بالقوه ارائه می‌کنند . چنین قوانینی به خانواده‌ها و نیروهای انتظامی اجازه می‌دهند تا یک قاضی را برای حذف موقت سلاح‌های گرم از کسی که برای خود و دیگران خطرناک است , درخواست کنند . او گفت که سیاست‌های مشابهی می‌توانند به پزشکان و خانواده‌های بیماران مبتلا به جنون کمک کنند .
فرصت مداخله
در کنار سیاست عمومی , نویسندگان می‌گویند که پزشکان باید با بیماران و خانواده‌های خود در مورد اسلحه در خانه راحت صحبت کنند .
این مقاله یک بررسی قبلی شامل مجموعه‌ای از سوالات به نام " دستور ls " است که می‌تواند به مکالمه با اعضای خانواده کمک کند :
تفنگ پر شده در خانه هست ?
یک تفنگ قفل‌شده در خانه هست ?
بچه‌های کوچک در خانه هستند ?
آیا کسی در خانه احساس حقارت می‌کند ?
اپراتور آموزش‌دیده ( کسی با آموزش ایمنی اولیه ) در خانه وجود دارد ?
علاوه بر آن , سازمان بهداشت جهانی بیماران و خانواده‌های آن‌ها را تشویق می‌کند تا طرحی برای انتقال مالکیت سلاح پیش از زوال عقل ایجاد کنند .
این مساله برای خانواده‌ها بسیار مهم است که در مورد این موضوع صحبت کنیم و درباره قدرت وکیل تصمیم بگیریم تا کسی بتواند در بهترین نفع بیمار عمل کند وقتی که دیگر قادر به انجام آن نیستند . "
نوترکیبی dna در مغز متصل به بیماری آلزایمر
منبع :
موسسه کشف پزشکی سنفورد
خلاصه :
دانشمندان نوترکیبی ژنی را در نورون‌ها شناسایی کرده‌اند که هزاران نوع ژن جدید در مغز بیماری آلزایمر تولید می‌کند . این مطالعه برای اولین بار نشان می‌دهد که چگونه ژن مرتبط با آلزایمر با استفاده از همان نوع آنزیم یافت‌شده در hiv ترکیب می‌شود . این یافته‌ها منطقی برای ارزیابی درمان‌های ضد رتروویروسی در افراد مبتلا به آلزایمر ارائه می‌دهند . همچنین توضیحی برای اینکه چرا آزمایش‌های بالینی برای آلزایمر در تاریخ شکست خورده‌اند , ارائه می‌کند .

منبع سایت علم روز

+ نوشته شده در  جمعه 21 دی 1397ساعت 14:22  توسط فهیمه  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]